Рада скасувала зменшення штату прокуратури

Рада скасувала зменшення штату прокуратури

1124
Ukrinform
Верховна Рада ухвалила закон №7160 "Про прокуратуру" (щодо оптимізації чисельності працівників органів прокуратури)», яким пропонується скасувати зменшення з 1 січня 2018 року їх кількість з 15 тисяч до 10 тисяч.

За ухвалення відповідного законопроекту проголосувало 229 депутатів, при мінімально необхідних 226, повідомляє кореспондент Укрінформу.

У законопроекті передбачається із частини першої статті 14 Закону України «Про прокуратуру» положення, де йдеться про зменшення кількості прокурорів з 1 січня 2018 року до 10 тис. осіб. При цьому зберігається існуюча чисельність працівників прокуратури на рівні 15 тис. осіб. Таким чином проект скасовує передбачене чинною нормою зменшення кількості посад в органах прокуратури, що дозволить у межах законодавчо затвердженої загальної чисельності працівників коригувати необхідну кількість прокурорів, слідчих, державних службовців та інших працівників органів прокуратури в залежності від обсягу навантаження за напрямками діяльності та інших факторів.  

Читайте також: Грицак розповів про кримінальні справи проти працівників СБУ

Законопроект підготовлено з метою забезпечення належних умов для діяльності органів прокуратури, недопущення невиправданого навантаження на прокурорів, забезпечення належного виконання завдань кримінального провадження.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>