У Мінінформі пояснили, як Росія входить у піке ізоляціонізму

У Мінінформі пояснили, як Росія входить у піке ізоляціонізму

1011
Ukrinform
Оголошуючи окремих журналістів служб "Радіо Свобода" та їх проектів "іноземними агентами", Росія продовжує свою ізоляцію від вільного та демократичного світу.

Про це йдеться в заяві Міністерства інформаційної політики України щодо оголошення РФ низки ЗМІ "іноземними агентами".

"Оголошення журналістів низки служб "Радіо Свобода" та їх проектів "іноземними агентами" є продовженням ізоляціонізму від вільного та демократичного світу. За таких умов ще раз підтверджується факт небажання Росії йти в русі демократії та ліберальних цінностей", - зазначається в заяві.

У МІП наголосили, що Росія вже четвертий рік поспіль разом із окупацією українського Криму та агресією на українському Донбасі йде шляхом суттєвого згортання всіх форм свободи.

"Блокування українських сайтів, оголошення українських журналістів шпигунами та екстремістами, вичавлення українських ЗМІ з окупованих територій, захоплення радіо та телечастот - тільки частина картини, що показує реальне обличчя авторитарних процесів у РФ", - наголосили в МІП.

Читайте також: Джерело: ЄС може вирішити долю антиросійських санкцій 14-15 грудня

У Мінінформполітики підкреслили, що тиск на вільну журналістику та фактичне вбивство свободи слова в РФ є одним із головних злочинів щодо власних громадян, передусім. На черзі репресивної машини закордонні ЗМІ, а Радіо Свобода з радянських часів було уособленням вільної, альтернативної точки зору, високих стандартів та неупередженості, йдеться в заяві.

Як повідомлялося, 5 грудня 2017 року Міністерство юстиції Російської Федерації внесло до списку "іноземних агентів" "Радіо Вільна Європа"/"Радіо Свобода" (РСЕ/РС), телеканал "Настоящее время", російську службу "Радіо Свобода", татаро-башкирську службу "Радіо Свобода" ("AzatliqRadiosi"), "Сибирь.Реалии", "Idel.Реалии", "Фактограф", "Кавказ.Реалии", "Крим.Реалії".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>