Волонтерський рух є свідченням зрілості громадянського суспільства - Порошенко

Волонтерський рух є свідченням зрілості громадянського суспільства - Порошенко

772
Ukrinform
Волонтерський рух, поштовхом до створення якого стали події Революції Гідності та російська агресія, є свідченням єдності Української держави та зрілості громадянського суспільства.

На цьому наголошується у привітанні Президента Петра Порошенка з нагоди Міжнародного дня волонтера, опублікованому на сайті глави держави. 

"Традиційно 5 грудня увага світової спільноти прикута до тих, хто за покликом серця і відчуттям справедливого милосердя в душі присвятив себе волонтерству. Патріотизм, солідарність, взаємодопомога мільйонів українців під час Революції Гідності, російської агресії на сході нашої держави дали поштовх формуванню всенародного волонтерського руху, який є свідченням єдності України і зрілості громадянського суспільства", - зазначив Президент.

Читайте також: Прем'єр привітав волонтерів з міжнародним святом

Він подякував кожному волонтеру, хто дарує людям, за його словами, найважливіше — надію, турботу та любов.

“Незламна віра у свій народ, активна життєва позиція, прагнення процвітання і миру на рідній землі допомагають нації вистояти, мобілізувати всі сили та резерви й дати гідну відсіч ворогу”, - підкреслив Порошенко.

Глава держави також висловив переконання, що поки українська армія славитиметься бійцями, безстрашними і вольовими, а суспільство — громадянами, благородними та сміливими, до тих пір житиме вільна й незалежна Україна.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>