Німеччина впустила Шеремету в країну, попри заборону Польщі

Німеччина впустила Шеремету в країну, попри заборону Польщі

Укрінформ
Німецькі прикордонники 4 грудня пропустили в країну секретаря Державної міжвідомчої комісії в справах увічнення пам'яті учасників антитерористичної операції, пам'яті учасників жертв війни та політичних репресій Святослава Шеремету.

Про це розповів сам Шеремета, повідомляє "Радіо Свобода".

"Я спокійно пройшов паспортний контроль в аеропорту Берліна. До мене не було жодного зауваження. Я в Берліні маю заплановані робочі зустрічі. Це є свідчення партнерського ставлення Німеччини до України", - сказав Шеремета.

Як відомо, 18 листопада цього року польські прикордонники не пропустили Святослава Шеремету до Польщі, заборонивши йому в'їзд до цієї країни й анулювавши шенгенську візу, яку він отримав у посольстві Німеччини.

Читайте також: Зустріч у Кракові: Україна і Польща домовилися переглянути "чорні списки"

Він потрапив до так званого списку заборонених до в'їзду в Польщу громадян України через "антипольські погляди", блокування питання проведення ексгумації та реновації місць польських поховань.

За словами Шеремети, після того, як йому було польською стороною анульовано візу, він звернувся до німецького посольства й отримав шенгенську візу з правом одноразового перетину кордону.

Фото: Микола Тис/ZIK

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-