"Реєстраційні війни": у Мін'юсті заявляють про тиск на комісію

"Реєстраційні війни": у Мін'юсті заявляють про тиск на комісію

Відео
920
Ukrinform
На членів Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації при Міністерстві юстиції протягом кількох останніх днів здійснюють тиск, щоб змусити їх прийняти потрібне комусь рішення.

Про це заявила заступник міністра юстиції з питань державної реєстрації Олена Сукманова, інформує прес-служба Мін'юсту.

"Зараз на розгляді Комісії перебувають зустрічні скарги ТОВ "А.М. Смарт-Груп" та Кристалбанку. Напередодні засідання Комісії з розгляду цього питання всі її члени отримали на свої картки, відкриті в одному з банків (до якого, до речі, у нас є багато запитань щодо захисту персональних даних), по 2 тисячі гривень від невідомого відправника", - сказала Сукманова.

Після цього, за її словами, члени комісії отримали смс-повідомлення, де було написано, що ці гроші є авансом за позитивне рішення у розгляді вищезазначеної скарги від однієї із сторін.

Того ж дня, додала заступник міністра, одному з членів комісії у публічному місці намагалися вручити пакет з невідомим вмістом.

"Але історія на цьому не закінчилася. Вчора ввечері ми дізналися, що в реєстрі зареєстровано компанію, яка нібито входить до складу холдингу, який є стороною у справі. І, що найцікавіше, - засновниками цієї компанії були вписані чоловіки, дружини, батьки членів Комісії", - повідомила Сукманова.

Це означає, наголосила заступник міністра, "що хтось свідомо збирається маніпулювати цими фіктивними даними для дискредитації Комісії та Мін'юсту у разі прийняття невигідного для замовника цієї брудної кампанії рішення".

Читайте також: Антирейдери повернули агрофірмі 178 земельних ділянок - Мін'юст

За словами Сукманової, Мін'юст не має компетенції звинувачувати когось в організації цієї кампанії.

"Ми нікого не звинувачуємо, а просто розповідаємо факти. Ми не знаємо, хто це робить, але вже звернулися із заявою у правоохоронні органи, які й повинні поставити крапку в цій ситуації", - сказала заступник міністра.

Водночас вона наголосила, що такі методи тиску на Комісію не спрацюють. "Хочу вас розчарувати: Комісія нікому не дозволить змусити її приймати потрібні комусь рішення. Ми діємо виключно відповідно до закону", - зазначила Сукманова.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>