СБУ назвала основну загрозу від російських спецслужб

СБУ назвала основну загрозу від російських спецслужб

1035
Ukrinform
Керівництво РФ вже не вірить у швидку переможну війну проти України, і тому наразі російські спецслужби спрямовують основні зусилля на дестабілізацію ситуації всередині України, зокрема напередодні нового циклу виборів.

Про це заявив заступник голови СБУ Віктор Кононенко під час VIIІ Національного експертного форуму "Україна: у прагненні до рівноваги", повідомляє кореспондент Укрінформу.

"На сьогодні основна загроза - це підрив ситуації зсередини. Те, що ми бачимо - основні спрямування російських спецслужб зараз ідуть всередину країни. Вже ніхто не вірить у швидку і блискавичну війну, наші противники розраховують на те, що владу можна змінити зсередини, шляхом підкупу, домовленостей чи інших речей. І йде цілеспрямована робота з підготовки до виборів 2019 року", - заявив Кононенко.

За його словами, українці вже навчилися стримувати військову агресію РФ завдяки консолідації суспільства, а також допомозі західних партнерів. "Якщо порівнювати 2014 і 2017 роки, то ситуація змінилася докорінно. І на сьогодні ми стримуємо на Сході величезну силу, яка готова у будь-який момент піти далі. Але ми навчилися її стримувати, і загроза у 2017 році трохи змінилася", - сказав представник спецслужби.

Читайте також: Росія стягує війська до кордону з Україною - РНБО

Заступник голови СБУ підкреслив, що безпекова перспектива України залежатиме також від консолідації суспільства: "Від того, як ми зможемо самоорганізуватися зсередини, побудувати свої заходи безпеки таким чином, щоб ніякий зовнішній чинник не вплинув на наш вибір у 2019 році".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>