Глава УГКЦ заявив про готовність стати донором після смерті

Глава УГКЦ заявив про готовність стати донором після смерті

2640
Ukrinform
Нам потрібно творити культуру, де б люди не боялися чинити добро навіть тоді, коли їхній земний шлях завершився.

Таку позицію висловив Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав у ефірі інтерактивної програми «Відкрита Церква» на тему трансплантації органів у рамках циклу передач «Дар життя», повідомляє інформаційний ресурс УГКЦ.

Під час програми були оприлюднені соціологічні дослідження, згідно з якими в Україні 63% згодні стати донорами, 25 – проти, 12% ще не визначилися, що робити з собою після смерті.

Глава УГКЦ назвав такі показники дуже хорошими, хоча до порівняння, скажімо, в Австрії майже сто відсотків людей готові стати донорами після смерті.

Читайте також: Злочинці намагалися вивезти в Росію підлітків для трансплантації органів

Щодо себе особисто Блаженніший Святослав висловив цілковиту згоду стати донором. «Якщо після смерті я зможу й надалі чинити добро, то чому ні», – сказав Предстоятель УГКЦ.

За словами Блаженнішого Святослава, в Україні є професійні і мудрі лікарі, і є багато людей, які готові рятувати життя іншої людини, даруючи власні органи навіть після своє смерті. Тільки  потрібна культура цього.

«Гадаю, ми всі разом повинні зрозуміти, у чому полягає моральне добро такого акту, яким чином нам потрібно особисто діяти і як подбати, аби пацієнти, які потребують такої допомоги, могли бути врятовані у своїй рідній Україні», – наголосив Предстоятель.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>