Річниця Майдану. Дні, коли потрібно помовчати, вклонитися пам'яті, згадати...

Річниця Майдану. Дні, коли потрібно помовчати, вклонитися пам'яті, згадати...

Блоги
1229
Ukrinform
Ще триває війна за Україну, яка й почалася на Майдані, й заговорювати це штампованими гаслами на ток-шоу не можна

У ці дні мене запрошували на ТБ на програми, присвячені Майдану. Я не вважаю за можливе брати участь у цих ефірах, маргіналізувати наш тодішній протест під воплі, ор і крики нас сьогоднішніх. Для мене Майдан – це ще живе, важливе, незавершене. Бо ще надто болить, і ще перед очима – намети антимайдану в Маріїнці, звідки витягували напівмертвих хлопців, 17 лікарня і крики батьків загиблих хлопчиків. Ще триває війна за Україну, яка й почалася на Майдані, й заговорювати це штампованими гаслами на ток-шоу не можна. 

Для мене ці дні – коли потрібно помовчати. Вклонитися пам'яті... Згадати... в тому числі й нас, тодішніх, щирих у своїй єдності й відданості принципам, у своїй вірі. Це дні, коли є шанс відкинути все другорядне і повернути ключове й справжнє. Працювати. Над відновленням територіальної цілісності й суверенітету України. Над відновленням нашої єдності. Над модернізацією нашої арміі й країни. 

Пам'ятаю кожну хвилину. Це надто важливо для мене й надто боляче, щоб розплескувати, плескаючи язиками... Дай Боже нам єдності й мужності. Дай Боже усвідомлювати, що таке Свобода і Гідність, бути вільними і гідними.

Ірина Геращенко
FB
 

* Точка зору автора може не збігатися з позицією агентства
Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>