Зразки тестів ЗНО з іноземних мов виклали у відкритий доступ

Зразки тестів ЗНО з іноземних мов виклали у відкритий доступ

2200
Ukrinform
У зв'язку з додаванням до тестів ЗНО з іноземних мов частини "Аудіювання" Центр оцінювання якості освіти оприлюднив демонстраційні зразки тестів. 

Про це повідомляється на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

"У 2018 році до сертифікаційних робіт з іноземних мов додано нову частину – "Аудіювання". Для того, щоб полегшити підготовку до зовнішнього незалежного оцінювання, а також ознайомити майбутніх учасників із структурою тесту, публікуємо демонстраційні варіанти зошитів з англійської, французької, німецької, іспанської мов, примірники бланків для перенесення відповідей, а також зразки аудіотекстів до частини "Аудіювання", - йдеться у повідомленні.

До демонстраційних варіантів уміщені завдання, що за типами та кількістю аналогічні тим, що використовуватимуться під час основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з іноземних мов.

Зразки зошитів та аудіотекстів розміщено у розділі «Предмети ЗНО» у підрозділах «Завдання сертифікаційної роботи» на сайті УЦОЯО з предметів: англійська мова, німецька мова, французька мова, іспанська мова. 

Читайте також: Базу "Конкурс" похвалили за "безпроблемну" вступну кампанію

Потенційні учасники тестування також мають можливість прослухати фрагменти текстів частини «Аудіювання» та потренуватися у виконанні завдань. Аудіофайл можна відтворити безпосередньо у підрозділі «Завдання сертифікаційної роботи» або на каналі YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>