Сенат США схвалив оборонний бюджет із летальною зброєю для України

Сенат США схвалив оборонний бюджет із летальною зброєю для України

1544
Ukrinform
Оборонний бюджет США на 2018 рік, що передбачає 350 млн доларів на безпекову допомогу Україні, спрямований на підпис президентові США.

Про це повідомляє Посольство України в США.

“Сенат США схвалив проект закону про “Бюджет США на 2018 р. на потреби національної оборони”, який містить дозвіл на виділення 350 млн дол. для надання безпекової допомоги Україні”, - йдеться в повідомленні.

Таким чином, Конгрес завершив процедуру ухвалення зазначеного документа, який відтепер спрямовується на підпис Президентові США.

Читайте також: Летальна зброя для України: сенатор каже, що Білий дім змінює політику

Проект закону санкціонує надання Україні летальних озброєнь оборонного характеру та суттєво розширює параметри підтримки України з боку Сполучених Штатів у безпековій та оборонній сферах. Так, до документа, включено положення, що дозволяють використання коштів оборонного бюджету США на потреби реабілітації у медичних установах Сполучених Штатів поранених українських військовослужбовців, навчання та підготовку українських медичних фахівців у цій сфері, а також для посилення спроможності повітряних та військово-морських сил нашої держави.

Вперше на законодавчому рівні пропонується надати Україні такі оборонні засоби: радіолокаційні засоби протиповітряної оборони та спостереження за надводною ситуацією; військово-морські протимінні засоби; кораблі прибережної дії та берегової охорони.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-