Оштрафовані за "стримування" дешевих ліків дистриб'ютори підуть до суду

Оштрафовані за "стримування" дешевих ліків дистриб'ютори підуть до суду

911
Ukrinform
Дистриб'ютор лікарських препаратів ТОВ «Санофі-Авентіс Україна», оскаржуватиме в суді рішення Антимонопольного комітету про накладення штрафу на суму майже 70 млн грн за звинуваченнями у порушенні антимонопольного законодавства України.

Про це йдеться у прес-релізі компанії «Санофі-Авентіс Україна», що наданий Укрінформу.

"Санофі-Авентіс Україна» (входить до складу французької компанії «Санофі» (Sanofi), подасть позов до суду з метою скасування рішення АМКУ, а також як зарубіжний інвестор використовуватиме всі передбачені міжнародним правом заходи для захисту своїх прав", - йдеться у повідомленні.

У компанії уточнили, що під час розслідування «Санофі-Авентіс Україна» повною мірою співпрацювала з АМКУ.

Читайте також: АМКУ оштрафував великих дистриб'юторів ліків за блокування дешевих препаратів

Нагадаємо, Антимонопольний комітет України оштрафував трьох великих дистриб'юторів фармацевтичного ринку України за антиконкурентні узгоджені дії. Зокрема, накладені штрафи на «Санофі-Авентіс Україна» становили 69 млн гривень; "Оптима-Фарм" - 40 млн грн; "БАДМ" - 28 млн гривень. Доведена АМКУ суть порушення полягала в застосуванні суб’єктами комерційних практик, які обмежували можливість виходу на ринок дешевших генеричних препаратів, а також сприяли завищенню цін на державних закупівлях.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-