МІП завжди захищатиме права тих, хто працює з інформацією — Стець

МІП завжди захищатиме права тих, хто працює з інформацією — Стець

1268
Ukrinform
Міністерство інформаційної політики захищає і буде захищати права всіх осіб, хто працює нині з інформацією.

У цьому запевнив міністр Юрій Стець у вітанні з нагоди Дня працівників радіо, телебачення та зв'язку, опублікованому на сайті МІП.

“Усіх колег, з якими довелося працювати, з якими працюю зараз, всіх, хто працює з інформацією, вітаю із святом! Я хочу, щоб Ви знали, що Міністерство інформаційної політики України – захищало, захищає і завжди буде захищати Ваші права, допомагаючи робити Україну кращою”, - зазначив Стець.

У МІП також висловили щиру подяку всім, хто щодня виходить в ефір, хто піднімає патріотичний дух українським військовим, хто веде репортажі із зони АТО, хто переживає історію України, її сьогодення, інформуючи співгромадян.

Читайте також: Джапарова розповіла, що робиться для мовлення на окуповані території

Як повідомляв Укрінформ, 16 листопада в Україні День працівників радіо, телебачення та зв'язку. Свято встановлено «...на підтримку ініціативи працівників радіо, телебачення та галузей зв'язку України...» згідно з Указом Президента «Про День працівників радіо, телебачення та зв'язку» від 11 листопада 1994 року. Історія свята розпочалася 16 листопада 1924 року, коли у Харкові в ефір вийшла перша в Україні радіопрограма. Відтоді журналісти та працівники сфери радіо відзначали цей день як професійне свято. Нині ж до них долучилися телевізійники, представники інтернет-ЗМІ. Цей день відзначають і фахівці зв'язку, що забезпечують роботу телефонних мереж та мереж Інтернет-зв'язку.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-