SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Екстремальні стрільби: десантники тренуються серед вибухів і диму - 12.11.2017 05:41 — Новини Укрінформ
Екстремальні стрільби: десантники тренуються серед вибухів і диму

Екстремальні стрільби: десантники тренуються серед вибухів і диму

Фото
1481
Ukrinform
Українські десантники провели бойові стрільби на полігоні в Миколаївській області.

Про це повідомляє прес-служба Міноборони.

“Військовослужбовці підрозділів 79 окремої десантно-штурмової бригади ВДВ ЗС України продовжують виконувати план бойової підготовки і відпрацьовують вогневі вправи та завдання на полігоні. Бойові стрільби виконуються зі стрілецької зброї та гранатометів (ручних та станкових), мінометів та зенітних установок, зі штатного озброєння бойових машин; десантники відпрацьовують вогневий спосіб підриву у ході занять з інженерної підготовки”, - йдеться в повідомленні.

Як розповіли в МОУ, заняття сплановані з переважанням показово-практичних дій, всі дії та рухи відпрацьовуються спочатку «вхолосту» до повного злагодження дій всіх десантників, а вже потім - з бойовими набоями.

Читайте також: ВДВ України перейменують у Десантно-штурмові війська

“Вогневі вправи виконуються з наближенням до реальних умов, з використанням імітації підривів та задимлення місцевості, з урахуванням досвіду, набутого під час бойових дій. Наприклад, одна з комплексних вогневих вправ передбачає ведення стрільби з автомата АК з різних положень на різних відстанях в динаміці - після перебіжок у різних напрямках, ривком-навскидку, з фіксованим «відсіканням» декількох пострілів для економної витрати боєкомплекту, після чого відділення змінює вогневу позицію і продовжує прицільну стрільбу по мішеням з іншого рубежу”, - зазначили в прес-службі.

Навчання десантників

Фото: Міноборони


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-