Попри закриття "податкової" справи ДФС відновила перевірку Данилюка

Попри закриття "податкової" справи ДФС відновила перевірку Данилюка

874
Ukrinform
Державна фіскальна служба відновила податкову перевірку глави Мінфіну Олександра Данилюка.

Як повідомив міністр у Facebook, у понеділок він отримав висновок ГУ ДФС в місті Києві за результатами своєї перевірки.

"Перевірку відновили, незважаючи на закриття справи ГПУ та на неузгодження цих дій з нормами Податкового кодексу про обмеження на строк проведення перевірок. А головне, її відновили відразу після того, як я оприлюднив інформацію щодо зловживань в ДФС Києва на сотні мільйонів гривень та поставив завдання керівнику ДФС забезпечити проведення розслідування та відсторонити причетних", - написав Данилюк.

Читайте також: ГПУ закрила "податкову" справу щодо Данилюка

При цьому глава Мін'фіну додав: "З одного боку, цілком очікувано акт зняв всі питання щодо невідповідності моїх доходів та витрат. З самого початку ці звинувачення були безперспективні. Але з іншого боку, були висунуті інші безглузді звинувачення. Виявляється що я на той час постійно проживаючи з родиною за кордоном, працюючи та сплачуючи там податки, мав ще крім цього заплатити податки в Україні".

"Цікава новина для мільйонів українців, що працювали та працюють за кордоном. Це звичайно ще не всі перли результату перевірки. The show must go on", - написав Данилюк.

Як повідомляв Укрінформ, у липні цього року Печерський райсуд Києва прийняв ухвалу про призначення ДФС позапланової документальної перевірки Данилюка з питань дотримання вимог податкового, валютного та іншого законодавства за період з 1998 по 2016 роки.

У свою чергу сам Данилюк заявив, що дана справа проти нього "активно проштовхується", і звинуватив правоохоронну систему в заангажованості.

На початку вересня Генпрокуратура закрила провадження про повноту сплати податків Данилюком.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>