Гройсман привітав працівників соціальної сфери з професійним святом

Гройсман привітав працівників соціальної сфери з професійним святом

1064
Ukrinform
Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман привітав працівників соціальної сфери з професійним святом.

Про це повідомляється на Урядовому порталі.

“В умовах докорінних трансформацій і запровадження структурних реформ в Україні працівники системи соціального захисту виконують важливу і відповідальну роботу, завдяки якій реалізуються соціальні інтереси кожного громадянина України, задовольняються базові потреби людини, а також потреби тих громадян, що потрапили у скрутне становище та потребують соціального захисту”, - наголосив Гройсман.

За його словами, реформа соціальної сфери в Україні є одним з пріоритетів діяльності уряду, що сприятиме відновленню економічного розвитку, втіленню секторальних реформ, модернізації ключових галузей національної економіки. 

Прем'єр-міністр відзначив, що важливими рішеннями, які мають чи матимуть у недалекому майбутньому значний вплив на соціальний розвиток в країні, є освітня, пенсійна та медична реформи. 

“Всі ці напрацювання стали результатом твердого переконання всієї урядової команди: соціальні стандарти в нашій державі повинні зростати одночасно з економічним поступом і відродженням промисловості. Саме тому держава посилює соціальну відповідальність перед власними громадянами для забезпечення гідних умов життя”, - заявив глава уряду.

За словами Гройсмана, неможливо переоцінити внесок працівників соціальної сфери у покращення умов життя громадян, насамперед пенсіонерів, малозабезпечених верств населення, які потребують соціального захисту. “Соціальні працівники також із гідністю допомагають нашим громадянам у питаннях відстоювання соціальної справедливості, захисту інтересів працівників у сфері трудових відносин, а також надання адміністративних послуг”,- зазначив він.

Глава уряду побажав працівникам соціальної сфери кар’єрного зростання, міцного здоров’я, добробуту та нових звершень на благо громадян і всієї країни.

Як повідомлялося, День працівника соціальної сфери відзначається щороку у першу неділю листопада.

Читайте також: Гройсман назвав пріоритет у роботі КМУ

Свято встановлено згідно з Указом Президента України "Про День працівника соціальної сфери" від 13 квітня 1999 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>