Фінансування виборів досі "в тіні" - ОПОРА

Фінансування виборів досі "в тіні" - ОПОРА

1001
Ukrinform
Спостерігачі громадянської мережі ОПОРА зафіксували, що фінансування виборів досі відбувається в тіньовий спосіб, адже більшість кандидатів не надають звітів щодо проміжних витрат із виборчих фондів.

Про це повідомила координаторка виборчих та парламентських програм громадянської мережі ОПОРА Ольга Айвазовська 27 жовтня під час прес-конференції "Вибори в ОТГ: тенденції виборчої кампанії напередодні дня голосування", повідомляє кореспондент Укрінформу.

"На сьогодні проблеми, пов'язані з виборами, стосуються передусім порядку фіксування та звітності суб'єктів виборчого процесу щодо проміжних витрат із виборчих фондів. Спостерігачі громадянської мережі ОПОРА зазначають, що фінансування виборів досі відбувається в тіньовий спосіб. Лише 1% кандидатів на посади сільських і селищних голів надали звіти щодо витрат із виборчих фондів. Із 25 міських ОТГ у 12 жодна політична партії не здала жодного проміжного звіту", - пояснила Айвазовська.

Читайте також: Місцеві вибори: майже 40% порушень пов'язані з агітацією - КВУ

Відповідно, зауважила вона, порядок фінансування агітації в цих територіальних громадах можна визнавати як такий, що не відповідає міжнародним стандартам.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>