В Україну доставили ліки від ботулізму і правця - МОЗ

В Україну доставили ліки від ботулізму і правця - МОЗ

Укрінформ
Міжнародний комітет Червоного Хреста передав Україні 150 доз протиботулінічного імуноглобуліну та 200 доз імуноглобуліну проти правця.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я.

"Україна отримала 150 доз протиботулінічного імуноглобуліну та 200 доз імуноглобуліну проти правця. Ліки європейського виробництва від небезпечних хвороб Міністерству охорони здоров’я передав Міжнародний комітет Червоного Хреста в Україні", - йдеться у повідомленні.

Читайте також: Вакцини від грипу з'являться в аптеках найближчим часом - Супрун

Надана кількість ліків, які Україна отримала як гуманітарну допомогу, повністю покриє потребу українського населення на наступні шість місяців, запевнили в МОЗ.

“Сироватки зберігаються на спеціалізованому складі ДП «Укрвакцина» Міністерства охорони здоров'я і будуть в найкоротші строки надаватися в разі потреби”, - йдеться в повідомленні.

Також у МОЗ повідомили, що планують включити закупівлю медикаментів для лікування хворих на небезпечні інфекційні захворювання, що супроводжуються високим рівнем смертності, такі як дифтерія, правець, сказ, ботулізм, малярія, в централізовані державні закупівлі вже цього року. Для цього підготовлено розрахунки до бюджетної програми закупівлі медикаментів для хворих на ці інфекційні захворювання. Централізована закупівля таких ліків стане можливою після внесення змін до Закону "Про державний бюджет України на 2017 рік", зазначили в міністерстві.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-