Важкопораненого оператора Вовка перевели з реанімації, він самостійно дихає

Важкопораненого оператора Вовка перевели з реанімації, він самостійно дихає

Укрінформ
У Львові пораненого оператора В’ячеслава Вовка перевели з реанімації у відділення відновлювального лікування, він може самостійно дихати.

Про це повідомляє Міноборони.

"Стан здоров'я В'ячеслава Вовка задовільний. Два дні тому його вже переведено із відділення інтенсивної терапії до відділення відновлювального лікування, де загалом будуть займатися із ним відновленням втрачених функцій", - повідомив голова Асоціації нейрохірургів Львівської області полковник медичної служби Іван Богдан.

Читайте також: Пораненого на військових навчаннях оператора відмовились визнавати потерпілим

За його словами, наразі Вовк дихає самостійно без апарату штучного дихання, крім цього, в нього відновилася самостійна серцево-судинна діяльність.

Богдан повідомив, що попереду на В'ячеслава Вовка чекає тривала, інтенсивна та важка робота за програмою реабілітації.

"А результати, які будуть досягнуті, покаже час, адже він переніс дуже складне вогнепальне поранення верхнього рівня шийного відділу спинного мозку, де знаходяться центри дихання, судинної діяльності та багато інших вегетативних центрів організму", - наголосив Богдан.

Читайте також: Пораненого на військових навчаннях оператора лікуватимуть за кордоном

Як повідомлялося, 6 липня оператор порталу «Перший Криворізький» В'ячеслав Вовк отримав вогнепальне поранення в шию під час навчань військовослужбовців у Кривому Розі. Близько 2 місяців у Військово-медичному центрі Західного регіону він проходить лікування. Оператора за дорученням міністра оборони Степана Полторака наприкінці серпня перевезли до Львова з Дніпровської обласної лікарні імені Мечнікова.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-