Чиновниця Держказначейства "забула" повідомити НАЗК про купівлю квартири

Чиновниця Держказначейства "забула" повідомити НАЗК про купівлю квартири

868
Ukrinform
НАЗК прийняло рішення про направлення до суду протоколу про адмінправопорушення стосовно співробітниці ГУ Державної казначейської служби України у Київській області Алевтини Обозової за несвоєчасне повідомлення про суттєві зміни в майновому стані.

Про це повідомляє прес-служба НАЗК. 

"Протокол складено на підставі фактичних даних, що свідчать про те, що Алевтина Обозова, перебуваючи на посаді головного спеціаліста відділу прикладного програмного забезпечення та програмно-технічних комплексів Управління інформаційних технологій та захисту інформації Головного управління Державної казначейської служби України у Київській області, несвоєчасно повідомила Національному агентству про суттєві зміни у майновому стані, які виникли внаслідок купівлі квартири", - йдеться у повідомленні.

Читайте також: Ректор одеського вишу "забув" у декларації про бізнес дружини

Як зазначили у НАЗК, вартість придбаного Обозовою нерухомого майна перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року, а саме більше 80 000 гривень.

У Нацагентстві нагадали, що, згідно з чинним законодавством, у разі суттєвої зміни в майновому стані суб’єкта декларування необхідно у 10-денний строк письмово повідомити про це НАЗК шляхом заповнення відповідної електронної форми в Реєстрі е-декларацій. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>