Українці вважають найбільшими проблемами війну, низькі зарплати і корупцію

Українці вважають найбільшими проблемами війну, низькі зарплати і корупцію

Опитування
655
Ukrinform
Найважливішими проблемами, які потребують негайного вирішення, українці вважають війну на сході, низькі зарплати і пенсії та корупцію в центральній владі.

Про це свідчать результати соціологічного дослідження, проведеного у жовтні 2017 року компанією Socis.

Так, щодо трьох найбільш важливих проблем, які потребують негайного вирішення, найбільшу кількість голосів отримали: воєнний конфлікт на сході України - 50,5%; низький рівень зарплати чи пенсії - 42,1%; корупція у центральній владі - 28,3%.

Респонденти також назвали проблемами високі тарифи на комунальні послуги - 28,1%; відсутність роботи, безробіття - 27,5%; зростання цін на основні товари, інфляцію - 26,6%; високу вартість і низьку якість медичних послуг - 19,1%. А слідом за ними високий рівень злочинності - 13,5% та корупцію у судах, поліції, прокуратурі - 12,9%.

Читайте також: Понад 50% українців вважають, що ситуація в країні розвивається не в тому напрямку

Дослідження проходило 5-11 жовтня 2017 року методом збору первинної соціологічної інформації - стандартизованого інтерв'ю "face-to-face" за місцем постійного проживання респондентів. Опитування проводилося за вибіркою, що репрезентує доросле населення України в цілому, за такими ознаками, як стать, вік (від 18 років) і тип поселення (місто / село). Всього було опитано 2000 респондентів. Середня тривалість одного інтерв'ю - 17 хвилин.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>