UA:Перший запустив ранкові блоки новин

UA:Перший запустив ранкові блоки новин

612
Ukrinform
Відсьогодні, 23 жовтня, в ефірі UA:Перший стартували п’ять ранкових блоків новин. Тепер глядачі телеканалу зможуть дізнаватися найсвіжішу інформацію про події в Україні та світі з самого ранку.

Про це повідомляє PR-служба телеканалу.

"Початок мовлення – о 06:30. Потім новини виходитимуть щогодини – о 07:00, 08:00 та 09:00. А завершуватиме ранковий блок випуск о 09:25. У вихідні дні виходитимуть три ранкові блоки новин – о 07:00, о 08:00 та о 09:00, але зі збільшеним хронометражем", - йдеться в повідомленні.

Як зазначає генеральний продюсер інформаційного мовлення ПАТ "НСТУ" Владислав Грузинський, усі ранкові випуски новин будуть оригінальними.

"Повторюватися можуть лише важливі теми, які ми намагаємося давати в розвитку, та окремі матеріали, які ми хотіли б показати якомога більшій аудиторії, адже зранку вона постійно змінюється. Для запуску додаткових випусків довелося змінити існуючий робочий графік та залучити додаткових спеціалістів – не більше 20 осіб, оскільки працювати з самого ранку до вечора фізично неможливо. Також 1-2 наші кореспонденти щодня працюють із цифровими платформами, щоправда, поки це тільки акаунти UA:Новини у Twitter та Facebook. Але "цифра" – це наше майбутнє, ми всі це усвідомлюємо й вже зараз тренуємося, аби відпрацювати робочі алгоритми", -  розповідає Грузинський.

Читайте також: У Нацраді вже знають, коли візьмуться за "Інтер"

За словами виконавчого продюсера творчо-виробничого об’єднання інформаційно-аналітичних програм Федора Скрипника, глядач від самого ранку, з 6:30, зможе розуміти, що відбулося, відбувається чи відбудеться.

"У нас не буде великих сюжетів. Короткі випуски. Короткі повідомлення. Тільки інформація. Зрозуміла, конкретна, збалансована", – додає він.

Окрім зазначених п’ятьох ранкових блоків новин по буднях, глядачі UA:Перший можуть отримувати інформацію про події у світі чотири рази на день у денних та вечірніх випусках – о 13:00, 15:00, 17:50 та 21:00.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>