Браслет для Розенблата: суд відмовив адвокатам щодо клопотання САП

Браслет для Розенблата: суд відмовив адвокатам щодо клопотання САП

Укрінформ
Солом'янський районний суд Києва відмовив у задоволенні клопотання захисту народного депутата Борислава Розенблата залишити без розгляду клопотання прокурорів САП про покладення на депутата обов'язків у частині носіння електронного браслету та здачі паспортів.

Відповідне рішення у п'ятницю оголосив суддя Олександр Бобровник, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Суд ухвалив відмовити у задоволенні клопотання", - сказав Бобровник.

Зокрема, адвокат Розенблата Андрій Левковець подав до суду клопотання щодо залишення без розгляду клопотання САП про покладення обов'язків на Розенблата. Він уточнив, що наразі відносно Розенблата діє запобіжний захід у вигляді застави, сплив лише термін дії обов'язків у частині здачі паспортів і носіння електронного браслету тощо.

За словами адвоката, щоб ці обов'язки знову були покладені на нардепа, треба подавати нове клопотання саме щодо запобіжного заходу, а не щодо покладення обов'язків.

"Прошу суд закрити провадження у цій справі і повернути клопотання", - зазначив Левковець.

Суд відмовився задовольняти це клопотання.

Водночас раніше на судовому засіданні Розенблат також заявляв, що з 17 жовтня перебував у лікарні на стаціонарі, а 19 жовтня прямо звідти поїхав до аеропорту. Те саме у засіданні зазначали і прокурори САП.

Також Розенблат уточнив, що реєстрацію на літак проходив за дипломатичним паспортом.

Як повідомляв Укрінформ, у четвер, 19 жовтня, детективи НАБУ зняли Розенблата з літака в аеропорту "Київ" ("Жуляни").

За словами адвоката депутата Олексія Шевчука, детективи забрали у його підзахисного паспорти, телефон та інші особисті речі.

У свою чергу в НАБУ 20 жовтня заявили, що детективи запобігли вивезенню Розенблатом матеріалів, важливих для розслідування "бурштинової справи".

Розенблата підозрюють в отриманні хабарів від представника іноземної компанії за сприяння в видобуванні бурштину. Детективи НАБУ, зокрема, затримали охоронця Розенблата під час одержання 200 тис. доларів хабара, які призначалися депутатові за сприяння ліцензуванню видобутку бурштину.

11 липня Верховна Рада підтримала подання про зняття депутатської недоторканності з Розенблата, відхиливши клопотання про надання дозволу на його арешт.

Читайте також: Розенблат міг отримати диппаспорт на основі фальшивих документів - НАБУ

18 липня суддя Солом'янського райсуду Світлана Кушнір обрала для Розенблата запобіжний захід у вигляді застави у 7 млн грн, поклала на нього обов'язок здати закордонні паспорти й носити електронний браслет.

18 серпня Солом'янський райсуд продовжив строк дії покладених на Розенблата обов'язків, а саме: носити браслет, не відлучатися без дозволу з Житомира і Києва, здати закордонний паспорт, не спілкуватися з деякими особами на два місяці.

13 жовтня Солом'янський райсуд не зміг продовжити засідання щодо розгляду клопотання про продовження строку дії обов'язків, покладених на Розенблата, і не призначив суддю щодо розгляду клопотання про відвід слідчого судді Олександра Бобровника.

16 жовтня сплив термін дії запобіжного заходу для Розенблата.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-