Раді пропонують скасувати безплатний проїзд для депутатів

Раді пропонують скасувати безплатний проїзд для депутатів

775
Ukrinform
На засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв'язків депутати погодили звернення до Верховної Ради та уряду щодо скасування права народних депутатів та депутатів місцевих рад на безплатний проїзд. 

Про це повідомляє прес-служба Київради.

"В умовах сьогодення, в період війни на сході України, депутати Київської міської ради вважають недоцільним за рахунок державного бюджету України та відповідних місцевих бюджетів забезпечувати народних депутатів та депутатів місцевих рад безоплатним проїздом. Тому ми пропонуємо внести зміни до чинного законодавства України, скасувавши права народних депутатів та депутатів місцевих рад на безоплатний проїзд", - зазначила ініціатор проекту рішення, депутат Київради Алла Шлапак. 

Наразі, відповідно до чинного законодавства, у кошторисі Верховної Ради передбачено видатки кожному народному депутатові для компенсації вартості проїзду територією України. А депутати місцевої ради мають право безплатного проїзду на залізничному, автомобільному і водному транспорті незалежно від форми власності, а також на всіх видах міського пасажирського транспорту (за винятком таксі) на території відповідної ради.

Читайте також: Рада підняла зарплату помічникам нардепів

Звернення також мають розглянути на пленарному засіданні Київради.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>