Марина Порошенко і президент Мальти відвідали київську школу та провели телеміст

Марина Порошенко і президент Мальти відвідали київську школу та провели телеміст

Фото
1053
Ukrinform
Дружина Президента Марина Порошенко разом із Президентом Республіки Мальта Марі-Луїз Колейро Прекою відвідали столичну спеціалізовану школу №155 із поглибленим вивченням англійської мови.

Починаючи з 2011 року цей український навчальний заклад спільно з мальтійським коледжем Св. Іллі є партнерами проекту Co-Teaching із проведення спільних онлайн-уроків з хімії та біології англійською мовою, інформує прес-служба Глави Української держави. 

"Зустріч проходила у форматі телемосту між Україною та Мальтою англійською мовою. Під час панельної дискусії порушувалися актуальні питання сьогодення. Зокрема, благодійність, захист навколишнього середовища, глобальне потепління й шляхи подолання впливу людської діяльності на клімат планети Земля", - йдеться у повідомленні.

Сторони домовилися й надалі співпрацювати над створенням практичних моделей спільного освітнього Європейського простору. Проект між українською школою та мальтійським коледжем буде продовжений у 2017-2018 навчальному році.

Читайте також: Марина Порошенко і Едгар Прека обговорили гібридну війну проти України

"Вивчення іноземних мов – це не лише можливість відчути себе "людиною світу". Це ще й можливість мати нових друзів у різних країнах. Я впевнена, що в майбутньому дружба між народами обов’язково збільшить шанси на збереження миру в усьому світі", - звернулася до дітей Марина Порошенко.

У 2015  році Міністерство освіти і науки України включило спеціалізовану школу № 155 до навчальної програми Європейської комісії eTwinning. Уже в 2016 році українсько-мальтійський проект був двічі відзначений цією програмою.

Марина Порошенко і президент Мальти відвідали київську школу

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>