В Україні тепер виготовляють "свої" стволи для зенітних установок

В Україні тепер виготовляють "свої" стволи для зенітних установок

2504
Ukrinform
ДП "КБ "Артилерійське озброєння", що входить до складу ДК "Укроборонпром" на виконання програми імпортозаміщення, за власні обігові кошти розробило та опанувало виробництво стволів калібром 23-мм - КБА40 для зенітної установки ЗУ-23-2 (2А13).

Про це повідомляє Depo.Хмельницький.

Реалізація програми потребувала освоєння нових циклів виробництва для підвищення балістичних характеристик автоматичних гармат.

Зараз зброярі готуються до проведення чергового етапу випробувань, які є необхідною умовою, для прийняття на озброєння КБА40 силовими структурами України.

КБА40 дозволить оперативно замінити аналогічні радянські стволи, які сьогодні використовуються у зенітних установках ЗУ-23-2, що зарекомендувала себе як ефективний засіб знищення як повітряних, так і наземних цілей завдяки високому темпу та дальності стрільби.

Водночас, на суміжних підприємствах-учасниках ДК "Укроборонпром" вже йдуть розробки бойових модулів з використанням стволів КБА40 для оснащення ними української бронетехніки.

Читайте також: В Україні створили "розумну" зброю, що знищує цілі одним ударом

Нагадаємо, українці створили "розумний" артснаряд "Карасук" також нова модернізована версія БТР-4МВ1, отримала сучасний оптико-електроний приціл з потужним тепловізором, який поєднаний з високоточною цифровою системою ведення вогню.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>