Горбатюк оскаржить рішення дисциплінарної комісії про свою догану

Горбатюк оскаржить рішення дисциплінарної комісії про свою догану

Укрінформ
Начальник департаменту спеціальних розслідувань Генпрокуратури Сергій Горбатюк має намір оскаржити рішення Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів про оголошення йому догани.

Про це він заявив у коментарі "Радіо Свобода".

«Буду оскаржувати. Це рішення є незаконним і по суті, і по формі. Закон передбачає два способи оскарження – в адміністративному суді і у Вищій раді правосуддя. Я думаю, що буду оскаржувати в адміністративному суді», – сказав Горбатюк.

За його словами, комісія ухвалила своє рішення на підставі звернення заступника генпрокурора Юрія Столярчука про ознаки дисциплінарного проступку, проте, на думку начальника департаменту спецрозслідувань ГПУ, підійшла до вирішення справи формально.

Читайте також: Горбатюк отримав догану через скаргу заступника Луценка

«Сьогодні КДКП погодилася з його (Столярчука - ред.) пропозицією – оголосила догану. Вони підійшли виключно формально: є постанова невиконана - отримуйте догану. А про те, що є низка незаконних дій за ознаками злочину дій керівництва, які призвели до цієї ситуації, – цьому жодної оцінки не надано», – заявив Горбатюк.

Як повідомлялося, 11 жовтня Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів вирішила винести догану начальнику департаменту спеціальних розслідувань ГПУ Сергію Горбатюку. Про причини рішення не повідомлялося, проте Горбатюк заявив ЗМІ, що таке рішення комісія ухвалила за скаргою заступника генпрокурора Юрія Столярчука.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-