9 жовтня: народний календар і астровісник

9 жовтня: народний календар і астровісник

5568
Укрінформ
Сьогодні Івана Богослова; хто не варт доброго слова і чи йтиме тричі в січні дощ.

Сьогодні Церква вшановує Іоанна Богослова, вірніше його «преставлення», тобто закінчення земного життя. Іоанна Богослова називають апостолом любові, бо саме цей апостол усим своїм життям і працями вчив, що людина без любові не може наблизитися до Бога. Він був одним з 3-х учнів, котрих Христос наблизив до себе. Іоанн супроводжував Христа до останньої хвилини земного життя. Після Його смерті турбувався про Божу Матір як люблячий син. Після Її Успіння проповідував у Ефесі та інших Малоазійських містах. Під час гонінь на християн був засуджений до смертної кари, яку невдовзі замінили засланням на о. Патмос, де він написав книгу Одкровення (грецькою – Апокаліпсис). Після повернення в Ефес (бл. 95 р.) написав 4-й варіант Євангелія (Євангеліє від Іоанна) Затримався на землі найдовше за всіх апостолів.

О цій порі завершували абсолютно всі польові роботи. «Хто не посіяв до Богослова – не варт доброго слова», – казали українці. Або ще така прикмета: «На Богослова дощ зі снігом – у січні тричі йтиме дощ; сонячно і тепло – червень буде дощовий і холодний».

Іменинники сьогодні Іван, Тихон, Афанасій, Олександр, Володимир, Дмитро.

Сьогодні 19-ий місячний день. Активний, потужний і часом небезпечний. Дотримуйтеся порядку і правил в усьому. Ця місячна доба позначена високою вірогідністю конфліктів, тому уникайте людей схильних до конфронтації і тих, хто звик чути тільки себе. Коли ж уникнути конфлікту не вдасться – намагайтеся тримати власні емоції під контролем. В якомусь сенсі з вашої сьогоднішньої поведінки буде знята астральна калька. Яким боком ви станете до світу, точнісінько таку саму позицію невдовзі обере й світ стосовно вас. Починати щось нове сьогодні не бажано, а всі нові ідеї та пропозиції піддавайте прискіпливому аналізу. Критичний час для людей, котрі мають якісь психічні розлади. Не можна нічого позичати і віддавати борги.

Згідно з даними Центральної геофізичної обсерваторії України, найхолоднішим цей день у Києві був у 1925 році:  -2,1; а найтеплішим у 1893 – аж +29,5 (до речі, це історичний максимум для жовтня).

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-