UA|TV з’явився в кабельній мережі Словаччини

UA|TV з’явився в кабельній мережі Словаччини

Укрінформ
Український телеканал іномовлення UA|TV (Мультимедійна платформа іномовлення України) з'явився у кабельній мережі одного з найбільших регіональних провайдерів телекомунікаційних послуг Республіки Словаччина -- ANTIK Telecom.

Про це повідомили у прес-службі МІП.

"1 жовтня телеканалу UA|TV виповнилося 2 роки з моменту старту в 2015. Телеканал іномовлення України крок за кроком збільшує свою присутність у кабельних мережах Західної Європи. Сьогодні це вже словацький оператор, який надає послуги телебачення у 21 місті та більш ніж у 140 селищах і селах східного та південного регіону Словаччини", - сказав державний секретар МІП Артем Біденко.

Як зазначається, ANTIK Telecom пропонує понад 250 каналів у пакетах цифрового телебачення, а також більш ніж 200 каналів у пакеті супутникового та Інтернет-телебачення, 40 із яких в HD-якості.

Читайте також: МІП: На “наших” територіях в АТО - сталий сигнал українських мовників

Компанія також надає послуги оптоволоконного та бездротового підключення до мережі Інтернет, супутникового та ІР-телебачення. Окрім обслуговування власної мережі, ANTIK Telecom також пропонує Інтернет-послуги (ОТТ) під брендом SmartTVBox.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-