SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Для українських снайперів розробили новий маскувальний костюм - 25.09.2017 14:30 — Новини Укрінформ
Для українських снайперів розробили новий маскувальний костюм

Для українських снайперів розробили новий маскувальний костюм

Фото
2659
Ukrinform
Для військовослужбовців Збройних сил України розроблено новий маскувальний костюм.

Про це повідомляє Головне управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗСУ на своїй сторінці у Facebook.

"Нашим відділом розробки спеціального та захисного спорядження управління речового забезпечення розроблений та затверджений Тилом ЗСУ новий і своєрідний маскувальний костюм. І отримав назву Індивідуальний Маскувальний Комплект (ІМК)", - йдеться в повідомленні.

За інформацією управління, до нового індивідуального маскувального комплекту входять куртка, штани та накидка. Зазначається, що виріб буде позиціонуватись як снайперський, однак він входить до бойового спеціального комплекту, і його видаватимуть військовослужбовцям відповідно до їхньої спеціальності.

Новий маскувальний костюм для снайперів / Фото: FB

Згідно з повідомленням, цей комплект розроблено після вивчення і аналізу існуючих аналогів, а також зважаючи на побажання самих снайперів різних частин та родів військ.

Читайте також: Українські десантники тренуються за стандартами НАТО

"Кишені, отвори, вентиляція, застібки та їх розміщення розроблені згідно анатомічних вимог та мобільних завдань снайперів. Манжети рукавів подовжено, вони приховують майже всю долоню. Маскувальна сітка капюшону захищає від паразитів, добре маскує снайпера та основну частину зброї. Наявність еластичних шнурів та фіксаторів дозволяють підігнати костюм під себе", - повідомили в управлінні розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗСУ.

Наразі, як зазначається в повідомленні, очікується фінансування і закупівля цього комплекту.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-