Марина Порошенко презентувала у Торонто проект "Книга Миру"

Марина Порошенко презентувала у Торонто проект "Книга Миру"

Фото
1449
Ukrinform
Дружина Президента України Марина Порошенко під час робочого візиту глави держави до Канади відвідала інклюзивний освітній заклад – Українську католицьку школу ім. Святого Димитрія, де презентувала загальнонаціональний український проект "Книга Миру".

Про це повідомляє прес-служба Президента. 

"Із нагоди Міжнародного дня Миру, який в усьому світі відзначають 21 вересня, Марина Порошенко разом із учнями торонтівської школи вписали нові сторінки в загальнонаціональний український проект "Книга Миру", - йдеться у повідомленні.

Розповідаючи про ініціативу, дружина Президента звернулася до учнів з проханням цінувати мир, жити в єдності й поважати людську гідність.

"Сьогодні український народ змушений захищати свою державність і незалежність від східного сусіда. Уже три довгих роки мільйони українців переживають удари війни по своїй родині та країні, відстоюючи свободу і справедливість. І ми як ніхто інший знаємо справжню ціну життя під мирним небом. Тому ця "Книга Миру" є своєрідним послом, який показує, наскільки українці мирна нація, і що ми прагнемо жити в мирі", - зазначила перша леді.

Марина Порошенко презентувала національний проект «Книга Миру» для української діаспори в Канаді

Читайте також: Порошенко вручив державні нагороди канадським українцям

У школі Св. Димитрія на сьогодні навчається 260 учнів. Головною метою навчального закладу стало збереження національно-культурної ідентичності нового покоління українських канадців та вивчення і популяризація української мови в Канаді. У школі є декілька спортивних команд, діє струнний оркестр, створено клуб з шахів, мистецькі гуртки.

Марина Порошенко також відвідала дитячий садочок та церкву Святого Великомученика Димитрія, які функціонують при Українській католицькій школі ім. Св. Димитрія.

На пам'ять про зустріч вона подарувала учням українську художню літературу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>