ГПУ заперечує арешт банківських рахунків Гречківського

ГПУ заперечує арешт банківських рахунків Гречківського

Укрінформ
Генпрокуратура не арештовувала банківських рахунків члена Вищої ради правосуддя (ВРП) Павла Гречківського, який підозрюється у шахрайстві, та членів його родини. 

Про це повідомила у коментарі Укрінформу прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган.

"Під час досудового розслідування у кримінальному провадженні розрахункові рахунки та банківські картки ПрАТ КБ "Приватбанк", за якими Павло Гречківській отримує заробітну плату, у тому числі розрахункові рахунки та банківські картки, якими користуються члени його родини, не арештовувались", - зазначила вона.

За її словами, Генпрокуратура  вже завершила досудове розслідування відносно Гречківського і відповідно він отримав доступ до матеріалів кримінального провадження.

 "Серед них відсутні відповідні клопотання сторони обвинувачення та рішення слідчих суддів про накладення арешту на розрахункові рахунки та банківські картки його родини під час проведення досудового розслідування", - запевнила Сарган.

Вона додала, що після завершення досудового розслідування слідчі вже не можуть ініціювати арешт банківських рахунків підозрюваного.

Обвинувальний акт відносно Гречківського ГПУ направить до суду найближчим часом, зазначила прес-секретар генпрокурора.

Читайте також: Гречківський каже, що ГПУ заблокувала рахунки його сім'ї

Як повідомляв Укрінформ, член ВРП Павло Гречківський стверджує, що Генпрокуратура заблокувала банківські рахунки його родини.

"ГПУ пробиває чергове дно. У понеділок мої банківські картки, в тому числі зарплатна, а також рахунки і картки моєї дружини та сина, і вже геть за межею моралі - пенсійний рахунок мого 81-річного батька, заблоковані. Кошти не арештовані, але доступу до грошей немає", - написав він у Facebook.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-