"Прорив" кордону: суд визнав обгрунтованою підозру Сакварелідзе

Укрінформ
Суд визнав обгрунтованою підозру проти Сакварелідзе і залишив йому запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.

"Проаналізувавши та оцінивши подані докази, суд, відкинувши доводи сторони захисту, визнав їх належними та допустимими, а також констатував, що вони є достатніми для висновку суду про обгрунтованість оголошеної Д.Сакварелідзе підозри у вчиненні вищевказаних кримінальних правопорушень", - йдеться у  повідомленні.

Зазначається, що 16 вересня було завершено розгляд клопотання слідчого про обрання колишньому заступнику генерального прокурора України Давіду Сакварелідзе запобіжного заходу у вигляді особистого зобов’язання.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.

Прокуратурою Львівської області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ознаками вчинення групового порушення громадського порядку, незаконного переправлення осіб через державний кордон України, опору та насильства щодо працівника правоохоронного органу, яке трапилось 10 вересня цього року у міжнародному автомобільному пункті пропуску "Шегині".

Читайте також: Сакварелідзе каже, що суд залишив його без запобіжного заходу

Раніше Сакварелідзе на своїй сторінці у Facebook  писав, що "Галицький суд щойно задовольнив наше клопотання і залишив мене без будь-якого запобіжного заходу".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-