Патрульна поліція отримала

Патрульна поліція отримала "додаткову роботу"

2961
Укрінформ
До компетенції департаменту патрульної поліції України відійде функція надання господарських та адміністративних послуг у сфері безпеки руху на дорогах України.

Про це голова Національної поліції України повідомив 15 вересня під час робочої наради з керівниками департаменту та регіональних підрозділів патрульної поліції, повідомляє Урядовий портал.

"Відтепер до компетенції департаменту патрульної поліції буде відноситись також і контроль за безпекою дорожнього руху під час пасажирських та вантажних перевезень, їх супроводження та оформлення усіх необхідних на це документів. Крім того, патрульна поліція надаватиме послуги з розроблення і видачі в установленому порядку дозволів та погодження маршрутів руху транспортних засобів під час дорожнього перевезення небезпечних вантажів", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що контроль за такими перевезеннями у обласних центрах здійснюватимуть патрулі у містах, а під час міжрегіональних перевезень – департамент патрульної поліції.

"Ми маємо чути підприємців, які надають послуги з перевезень, але у той же час ми повинні суворо контролювати дотримання закону підприємцями, аби забезпечити безпеку на дорозі для усіх громадян", –  підкреслив Князєв.

Читайте також: Поліція показала, як працює на небі і воді

Зазначається, що на офіційному веб-сайті Департаменту патрульної поліції з’являться нові розділи з необхідною інформацією щодо нових послуг поліції для населення.

Для інформування перевізників на офіційних ресурсах буде розміщено інформацію про графік перевірок діяльності перевізників. "Складайте прозорий чіткий графік перевірок. Ці графіки повинні бути у вільному доступі для всіх, хто бажає з ними ознайомитися", – наголосив Князєв, звертаючись до керівників підрозділів патрульної поліції на місцях.

Нагадаємо, заступник голови Нацполіції Олександр Фацевич повідомив, що Мініфраструктури і Нацполіція спільно протидіятимуть порушенням у сфері автоперевезень.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-