SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Agile spirit: українські морпіхи впорались із завданням на навчаннях у Грузії - 14.09.2017 15:56 — Новини Укрінформ
Agile spirit: українські морпіхи впорались із завданням на навчаннях у Грузії

Agile spirit: українські морпіхи впорались із завданням на навчаннях у Грузії

Фото
481
Ukrinform
Українські морські піхотинці спільно з морською авіацією Військово-морських сил України успішно завершили свою участь у багатонаціональних навчаннях "Agile spirit-2017", що проходили 3-13 вересня на полігоні Орфоло (Грузія).

Про це повідомили у прес-службі Міністерства оборони України.

"Протягом 10 днів морпіхи тренувались діяти в складі багатонаціонального батальйону. Підрозділи вeли оборонні, штурмові та наступальні дії із залучeнням артилерії та авіації. Особливість навчань також полягала у здійснeнні стрибків з парашутом на гірській місцeвості", - йдеться у повідомленні.

Читайте також: Rapid Trident-2017: українські й американські авіатори перейшли до практичних занять

Командувач ВМС ЗС України віце-адмірал Ігор Воронченко, зустрічаючи військовослужбовців після навчань, відзначив, що українські морпіхи і морські авіатори повністю впорались з поставленими завданнями та гідно представили Збройні сили України у міжнародному заході.

Українські морпіхи на навчаннях Agile spirit-2017 у Грузії

Фото: mil.gov.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>