Саакашвілі приписав Волкеру слова, яких той не казав

Саакашвілі приписав Волкеру слова, яких той не казав

Відео
Укрінформ
Екс-голова Одеської ОДА та колишній президент Грузії Міхеїл Саакашвілі некоректно навів висловлювання спецпредставника Держдепартаменту США з питань України Курта Волкера щодо подій навколо Саакашвілі.

На своїй сторінці у Facebook екс-президент Грузії розмістив відео з інтерв'ю Волкера журналістам, повідомляє кореспондент Укрінформу. 

У цьому пості Саакашвілі також навів нібито цитату спецпредставника США: “Якщо Україна хоче будувати правову державу, Михайлу Саакашвілі потрібно дати можливість відстояти своє громадянство в суді. Порошенку слід менш драматично підходити до Саакашвілі і зайнятися питаннями поліпшення управління країною і боротьбою з корупцією”.

Проте з англомовного відео стає зрозуміло, що спецпредставник США взагалі не згадує Порошенка і не говорить, що йому слід “зайнятися питаннями поліпшення управління країною і боротьбою з корупцією”.

Читайте також: Саакашвілі заявляє, що пішов з готелю, бо преса "замучила"

Насправді ж Курт Волкер сказав таке: "Україна - це країна, де діє верховенство права. Будь-хто, наприклад колишній президент Саакашвілі, має право на слухання свої справи в українському суді. Я сподіваюся, що припиниться ескалація політичної драми і всі зосередяться на правових аспектах. Україна дійсно посилює свої демократичні інститути, а також бореться з корупцією і проводить економічні реформи. Україні дійсно потрібно стати сильною країною – в демократичному і економічному плані – щоб вона могла протистояти вторгненню, якого зазнає з боку Росії, і стати успішною країною в майбутньому".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-