Нацбанк заявляє, що не вимагав виселити канал

Нацбанк заявляє, що не вимагав виселити канал "1+1"

Укрінформ
Національний банк не звертався до ТОВ "Поділ Нерухомість" із вимогою звільнити приміщення від орендарів ТОВ "Телерадіокомпанія "Студія 1+1".

Про це повідомляє прес-служба НБУ.

"Національний банк не звертався ні до орендаря ТОВ "Телерадіокомпанія "Студія 1+1", ні до орендодавця ТОВ "Поділ нерухомість" із вимогою звільнити приміщення по вул. Кирилівській, 23", - йдеться у повідомленні. 

НБУ розцінює поширення подібної маніпулятивної та викривленої інформації про нібито виселення ТОВ "Телерадіокомпанія "Студія 1+1" із приміщення по вул. Кирилівській, 23, як спробу вплинути на рішення Національного банку в частині погашення кредиту, майновим поручителем за яким є ТОВ "Поділ Нерухомість".

Читайте також: Швеція підтримає регіональні філії суспільного мовлення в Україні

У Нацбанку нагадали, що нежитлові приміщення житлового-офісного будинку по вул. Кирилівській, 23, є власністю ТОВ "Поділ Нерухомість". Ці приміщення у 2014 року передані в заставу Національному банку України для забезпечення виконання зобов'язань за кредитом, який був наданий Національним банком України ПАТ КБ "Приватбанк" у 2009 та 2014 роках. Приміщення у зазначеній будівлі у ТОВ "Поділ Нерухомість" орендує ТОВ "Телерадіокомпанія "Студія 1+1", про що укладено відповідний договір оренди.

Раніше прес-служба 1+1 повідомила, що компанія направила лист до Міністерства внутрішніх справ України з проханням забезпечити охорону будівлі по вул. Кирилівська, 23, щоб виключити протиправні силові дії з припинення роботи телецентру.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-