Від початку АТО військова розвідка втратила близько 200 бійців

Від початку АТО військова розвідка втратила близько 200 бійців

1411
Укрінформ
Від початку проведення антитерористичної операції військова розвідка втратила близько 200 осіб.

Про це повідомив представник Головного управління розвідки Міноборони України Вадим Скібіцький в інтерв'ю військовому радіо "Армія.FM".

"Але в цей час необхідно пам'ятати про тих співробітників, які загинули в АТО. Наразі військова розвідка втратила близько 200 осіб. Розвідники виконують дуже важливі завдання. Але перемога без ризику неможлива", - сказав Скібіцький.

Він також зазначив, що вбивство 27 червня в центрі Києва співробітника Головного управління розвідки Міністерства оборони України Максима Шаповала спрямоване на залякування військових розвідників.

"Ми вважаємо, що це підступне, демонстративне вбивство, виклик. Максим - це командир одного з наших підрозділів. Це молодий за віком полковник, але з великим досвідом. Він побував на усіх ключових подіях 2014 року, в тому числі і у Донецькому аеропорті. Саме цей виклик зі сторони РФ спрямований на те, аби залякати військових розвідників. Але ми розуміємо, що наша робота пов'язана з ризиком. В наших серцях Максим залишиться як чесна, порядна, професійна людина", - зазначив Скібіцький.   

Читайте також: На Донбасі за час агресії загинули 467 українських десантників

Як повідомляв Укрінформ, 7 вересня українська військова розвідка святкує 25-річчя.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-