Довіряй, але перевіряй: МІП і Pictoric презентували проект про медіаграмотність

Довіряй, але перевіряй: МІП і Pictoric презентували проект про медіаграмотність

1216
Укрінформ
Міністерство інформаційної політки України та клуб ілюстраторів Pictoric відкриють у Києві виставку із 60 плакатів, створених українськими художниками в рамках проекту "Довіряй, але перевіряй. Медіаграмотність в українському суспільстві".

Про це повідомив співкуратор Клубу ілюстраторів Pictoric і організатор проекту Олег Грищенко 6 вересня на прес-конференції в Укрінформі, під час якої було презентовано проект.

«Цей проект спрямований на налагодження контакту між художниками, журналістами та простими людьми - жителями міста. Загалом у проекті буде представлено 60 плакатів, зроблених українськими дизайнерами та ілюстраторами. Цей проект має культурно-освітню функцію, яка полягає в тому, щоб завдяки мові плакату та простих яскравих символів показати людям нюанси медіаграмотності, розповісти про те, як працюють медіа, що таке пропаганда, фейки та якою є медіаграмотна людина», - зазначив Грищенко.

Відкриття виставки плакатів відбудеться 11 вересня о 18:30. Стенди будуть розміщуватись уздовж бульвару Вацлава Гавела у Києві.

Державний секретар Міністерства інформаційної політики України Артем Біденко повідомив, що наприкінці вересня МІП має намір презентувати проект «Довіряй, але перевіряй. Медіаграмотність в українському суспільстві» у Львові - на Конгресі Міжнародного ПЕН-клубу. Після цього організатори представлять його ще в чотирьох українських містах.

«Клуб ілюстраторів Pictoric - це люди, які відроджують плакатне мистецтво в Україні, причому не в фейсбуковому значенні, тобто як створення колажів, а саме в сенсі ілюстративного плакатного мистецтва. Цієї осені МІП буде партнером заходів на Конгресі Міжнародного ПЕН-клубу, що відбуватиметься у Львові. У тому числі презентуватимемо там цей проект», - сказав Біденко.

Читайте також: МІП: проект "Інформаційні війська України" стає самостійним

Другою частиною проекту стане запланована на 5 жовтня презентація книги з роботами художників та статтями журналістів на тему медіаграмотності.

 «Книжка буде розповсюджуватись в інформаційних центрах і бібліотеках України. У ній ми поєднуємо наше візуальне мистецтво зі статтями журналістів на тему медіаграмотності, пропаганди і, взагалі, спілкування медіа та суспільства», - додала співкуратор Клубу ілюстраторів Pictoric і організатор проекту Олена Старанчук.

Проект з медіаграмотності проводиться Клубом ілюстраторів Pictoric за підтримки Міністерства закордонних справ Чехії (в рамках Transition Promotion Program) та Міністерства інформаційної політики України.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-