SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight У Житомирі Марина Порошенко відкрила новостворену Медіатеку - 02.09.2017 22:37 — Новини Укрінформ
У Житомирі Марина Порошенко відкрила новостворену Медіатеку

У Житомирі Марина Порошенко відкрила новостворену Медіатеку

Фото
2530
Ukrinform
У суботу, 2 вересня, Перша леді України Марини Порошенко відвідала Житомирську область із робочим візитом. Під час поїздки дружина Президента разом із  віце-прем'єр-міністром - міністром регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадієм Зубком та керівництвом регіону відкрили першу Медіатеку в Житомирській області.
Геннадій Зубко (ліворуч), Марина Порошенка Марина Порошенко (праворуч)
Геннадій Зубко (ліворуч), Марина Порошенко (праворуч)

Про це повідомляє прес-служба Президента.

Бібліотека нового зразка з'явилася в Житомирській інклюзивній школі № 28 імені Івана Виговського. Саме тут у кінці минулого навчального року Марина Порошенко спільно з дирекцією школи запланували переобладнати застарілу бібліотеку в Медіатеку.

Марина Порошенко відвідала медіатеку у Житомирській гімназії. Фото: Михайло Марків, Укрінформ

Також дружина Президента України ознайомилася з ходом робіт з облаштування Медіатеки в Хорошівській гімназії та в гуманітарній гімназії № 23 ім. М. Очерета.

Читайте також: У Петриківській школі відкрили ресурсну кімнату для дітей з особливими потребами

За словами Марини Порошенко, в цілому з нового навчального року в інклюзивних школах-учасниках пілотного проекту Благодійного Фонду Порошенка розпочали свою роботу 68 Медіатек.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-