Непохитна стійкість-2017: СЗУ проведуть у вересні стратегічні навчання

Непохитна стійкість-2017: СЗУ проведуть у вересні стратегічні навчання

1144
Ukrinform
Збройні Сили України у вересні цього року проведуть низку командно-штабних навчань із залученням військ та оперативних резервів, головним з яких стануть стратегічні навчання - "Непохитна стійкість-2017".

Про це розповів начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України генерал армії України Віктор Муженко під час виступу перед слухачами та викладацьким складом Національного університету оборони імені Івана Черняховського, повідомляється на Урядовому порталі.

"З 12 по 15 вересня буде проведено стратегічне командно-штабне навчання з органами військового управління, військами (силами) "Непохитна стійкість-2017". Його метою ми розглядаємо нарощення спроможностей органами військового управління здійснювати управління військами (силами) в ході перегрупування, ведення оборонних, стабілізаційних та бойових дій", – сказав Муженко.

Читайте також: Українські десантники тренуються за стандартами НАТО

За його словами, до цього відбудеться логістичне навчання, метою якого є удосконалення системи планування та всебічного забезпечення угруповань військ (сил) та управління залученими силами і засобами в ході стратегічного розгортання Збройних Сил та відсічі збройної агресії на загрозливих напрямках.

"Ми завершимо повний цикл оперативного планування застосування угруповань військ (сил). Крім того, буде проведено тренування сил і засобів територіальної оборони держави з розгортанням штабів територіальної оборони", – наголосив начальник Генштабу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>