3 вересня: народний календар і астровісник

3 вересня: народний календар і астровісник

943
Ukrinform
Нині Тадея; о цій порі селянин не журився – у хаті хлібець завівся.

Сьогодні Церква згадує апостола від 70-ти Тадея, а також преподобного Аврамія трудолюбивого, Печерського, в Ближніх печерах. Достеменних відомостей про життя Аврамія трудолюбивого немає. Жив він десь наприкінці ХІІ – початку ХІІІ ст. Серед монастирської братії зажив слави і пошани за тихий і лагідний характер, за безперестанну молитву і надзвичайну працелюбність. Аврамій весь час був при ділі, чимось зайнятий. Преподобному Аврамію трудолюбивому моляться під час фінансових труднощів, а також тоді, коли треба працювати, а напав біс ліні, або немає сил.

Чим займалися українські селяни на Тадея? Ні, не з курортів заморських поверталися, а завершували польові та городні роботи, поралися по господарству. «На Тадея селянин не журився – у хаті хлібець завівся», – казали колись. Щедре літо принесло плодів; комори, погреби і стодоли були повні, тож прийдешня зима була не такою вже й страшною. Як то кажуть, «Весною горшки порожніють, а в вересні повніють», а «В пустій стодолі й горобці не тримаються».

Іменинники сьогодні Олександр, Тадей, Павло, Гнат, Рафаїл.

Сьогодні магічний 13-ий місячний день. Для когось число 13 нещасливе, для когось навпаки, але завіса між світами цього дня таки трішечки привідкривається. Якщо проявити хоча б дещицю активності, можна дізнатися дуже багато чого цікавого. Надзвичайно плідний день для творчості, самовираження і накопичення інформації. Портал відкритий, тож скористайтеся з цього! Настав час ясності, майстерності і чим наполегливішими ми будемо, тим якіснішим буде результат. Ця місячна доба характеризується також тим, що можемо побачити речі та людей з несподіваного, зовсім нового боку. Сприятливий час для відпочинку, помірних фізичних навантажень, паломництва, відвідин спа-салону, перукарні. Медитація дня дуже проста – розмотування клубка ниток.

Згідно з даними Центральної геофізичної обсерваторії України, найхолоднішим цей день у Києві був у 1898 – 5,7, а найтеплішим у 1890 –  32,4.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>