В українській армії впровадили 126 стандартів НАТО - Міноборони

В українській армії впровадили 126 стандартів НАТО - Міноборони

Укрінформ
У діяльність Міністерства оборони та Збройних сил України впроваджено 126 стандартів Організації Північноатлантичного договору.

Про це заявив речник Міністерства оборони України полковник Максим Праута у п'ятницю під час брифінгу, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«На цей час у діяльність Міністерства оборони України та Збройних сил України впроваджено 126 стандартів Організації Північноатлантичного договору. Розроблено 84 національних і військових нормативних документів з питань стратегічного планування розвитку спроможностей Збройних сил України, застосування Повітряних та Військово-морських сил, військового зв'язку, балістичного захисту військовослужбовців та захисту від лазерного випромінювання, протидії саморобним вибуховим пристроям, тилового та медичного забезпечення, топогеодезичної служби», - відзначив Праута.

Читайте також: Українські десантники тренуються за стандартами НАТО

За його словами, вимоги стандартів НАТО враховуються під час розроблення оперативно-стратегічних та оперативно-тактичних вимог, тактико-технічних завдань на створення і модернізацію озброєння та військової техніки.

«Розпочато роботу щодо створення національної системи розробки та постановки на виробництво озброєння та військової техніки з урахуванням стандартів НАТО. Опрацьовується питання створення системи державного гарантування якості продукції оборонного призначення в Україні відповідно до стандартів та публікацій НАТО», - уточнив речник Міноборони.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-