Начальник Війська польського про

Начальник Війська польського про "Запад-2017": Перекидання танкової армії – це захист?

Укрінформ
Україна і Польща пильно спостерігають за підготовкою російсько-білоруських навчань "Запад-2017".

Про це заявили начальники Генеральних штабів Збройних сил України та Війська польського Віктор Муженко і Лєшек Суравські під час зустрічі, яка відбулася у Львові, повідомляє прес-служба Міноборони.

"Ми обговорили питання навчань "Запад-2017". Були розглянуті можливі загрози, пов’язані з цими навчаннями, а також шляхи реагування як зі сторони Війська польського, так і Збройних сил України", зазначив Муженко.

Читайте також: Кремль демонструє здатність вести континентальну війну в Європі - Турчинов

У свою чергу Суравські зауважив, що "з досвіду попередніх років ми бачимо, що росіяни з кожним наступним навчанням збільшують кількість залучених сил. Росіяни кажуть, що ці навчання для захисту, але вони мобілізували 100 тисяч солдатів. Якщо перекидання 1 танкової армії є захистом, то скільки ж солдатів потрібно перекинути, щоб це був наступ?" - наголосив Суравські.

Муженко також додав, що зараз сформовано комплекс тактичних навчань, які вже проводяться на території України.

Як повідомлялося, на території Білорусі триває підготовка російсько-білоруських військових навчань "Запад-2017", їх активна фаза проходитиме 14-20 вересня. Наразі перекидається техніка і війська. За офіційними даними, до навчань буде залучено близько 13 тис. військовослужбовців. Водночас за інформацією деяких ЗМІ, зокрема британського The Guardian, у цих навчаннях можуть взяти участь до 100 тис. військовослужбовців.

Фото: Марія Шевців, Гал-інфо

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-