У Єврокомісії задоволені створенням суспільного мовлення в Україні

У Єврокомісії задоволені створенням суспільного мовлення в Україні

Укрінформ
У Єврокомісії відзначають прогрес у створенні незалежного суспільного мовлення в Україні.

Про це заявив керівник групи підтримки України у Єврокомісії Пітер Вагнер, повідомляє власний кореспондент Укрінформу в Брюсселі.

"В Україні є багато ЗМІ, але не всі вони по справжньому незалежні. Тому хочу відзначити прогрес у створенні суспільного мовлення. У цій сфері зроблено багато", - сказав представник Єврокомісії.

Він зауважив, що як колишній журналіст добре розуміє важливість прозорості у діяльності ЗМІ.

За попередні три роки, наголосив Вагнер, в Україні відбулося багато змін, але перетворення ще мають тривати.

Він також відзначив, що Україна може покладатися на своїх партнерів у Євросоюзі.

Читайте також: Порошенко назвав інформвійну ключовим елементом російської агресії

Як повідомлялося, 17 квітня 2014 року Верховна Рада України ухвалила Закон про "Про суспільне телебачення і радіомовлення України". Відтоді розпочався процес переходу від державного до суспільного мовлення.

19 березня 2015 року Верховна Рада ухвалила проект Закону №1357 "Про внесення змін до деяких законів України щодо Суспільного телебачення і радіомовлення України". Цей документ забезпечив законодавчу базу для створення державного публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України» (НСТУ).

7 квітня 2015 року, під час урочистої презентації Суспільного мовлення в Києві, в Мистецькому Арсеналі Президент України Петро Порошенко в прямому ефірі підписав закон.

Слід відзначити, що Українське радіо у статусі та форматі вже саме суспільного мовлення розпочинає новий сезон 4 вересня.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-