23 серпня: народний календар і астровісник

23 серпня: народний календар і астровісник

Укрінформ
Сьогодні Лаврентія; бери вершину, і матимеш середину.

Сьогодні Церква згадує мученика архідиякона Лаврентія Римського. Ім’я святого перекладається як «увінчаний лавром». Він народився в провінційному містечку Оска (Уеска, Іспанія). Був учнем архідиякона Сикста. Коли того призначили єпископом Риму (257-258 рр.) – був висвячений на диякона. Йому доручили опікуватися бідняками і наглядати за церковною казною. Святий Лаврентій, так само як і Сикст ІІ, був страчений у 258 році під час гонінь на християн за правління імператора Валеріана. Святий Лаврентій вшановується як православною, так і католицькою церквою. До його постаті неодноразово зверталися західні митці, зокрема Фра Анджеліко і Тіціан. В народі ж Лаврентія вважали помічником від очних хвороб, молилися йому, просячи захисту від дурного ока.  

Якщо на Лаврентія у ставках вода тиха – осінь буде спокійною, а зима без завірюх. Спостерігали за погодою: коли спекота, або ж задощило – такою ж і осінь буде. Ці ж прикмети віщували добру рибалку наприкінці осені. 

З іменинами вітайте Романа, В’ячеслава, Афанасія, Фелікса.

Сьогодні 3-ій місячний день, на небі з’являється тонюсінький серпик Місяця. Скінчилися дні Гекати, поволі виходимо з сутінків. Пасивність цього дня протипоказана: тільки активність, бадьорість, позитивність і налаштованість на перемогу. Нічия цього дня буде зарахована як поразка. Сни не мають жодного значення. Ані сіяти, ані садити цього дня не варто. Так само, як і займатися вирішенням фінансових питань. Один із найкращих днів для занять бойовими видами мистецтв. Допустимі також помірні застілля і помірне вживання алкоголю. Рекомендується робота зі всіма енергіями біополя. Стрижка волосся призведе до негативного впливу на здоров’я, а також до фінансових витрат. У цей час добре розпочинати оздоровчі цикли – вони принесуть максимальну користь.

Згідно з даними Центральної геофізичної обсерваторії України, найхолоднішим цей день у Києві був у 1976 році: +7,5; а найтеплішим у 2007 – 35,3.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-