Порошенко: Україна має безвіз із ЄС, а росіянам

Порошенко: Україна має безвіз із ЄС, а росіянам "закрили" Америку

Укрінформ
Надання Україні безвізового режиму з країнами ЄС є тим рубіконом, який свідчить про неможливість повернення України до Радянського Союзу.

Про це заявив Президент Петро Порошенко під час відкриття відремонтованого стратегічного мосту в Ізюмі Харківської області, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Бачите, росіянам у зв'язку з тим, що вони вислали американських дипломатів, зараз американські візи закривають, а нам відкривають безвізовий в'їзд до країн Європейського Союзу. І це вже той рубікон, це - точка неповернення, яка каже, що ніколи більше ми не повернемося ні до Радянського Союзу, ні до Російської імперії. А ми будемо будувати економіку, будувати країну і будувати дороги», - наголосив Президент.

Читайте також: Місцеві бюджети перестали бути касами з виплати зарплат - Порошенко

Як повідомлялося, посольство США оголосило, що з 23 серпня припиняє процедуру видачі неімміграційних віз по всій РФ.

1 вересня 2017 року ця процедура відновиться в Москві. Процедура видачі неімміграційних віз в консульствах США в Росії буде припинена на невизначений термін.

У дипмісії пояснили, що це пов'язано із заходами, вжитими Росією щодо обмеження чисельності співробітників дипломатичної місії США в РФ.

Росія 28 липня зажадала, щоб США на 1 вересня скоротили число працюючих в РФ дипломатів і технічних співробітників. Росія також заборонила посольству США користуватися складськими приміщеннями в Москві і дачею в Срібному бору.

У МЗС РФ пов'язали рішення з новим законом про санкції проти Росії.

30 липня президент РФ Володимир Путін заявив, що Росію повинні покинути 755 працівників американських дипмісій.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-