Близько 1,5 тисячі військових ЗСУ братимуть участь у навчаннях за межами України

Близько 1,5 тисячі військових ЗСУ братимуть участь у навчаннях за межами України

Укрінформ
Близько 1,5 тисячі українських військових братимуть участь у 16-ти командно-штабних навчаннях за межами України, що спрямовані на підготовку підрозділів ЗСУ до відсічі збройної агресії.

Про це на брифінгу 22 серпня повідомив речник Міністерства оборони України полковник Максим Праута, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Цього року підрозділи Збройних Сил України беруть участь у 16-ти командно-штабних навчаннях за межами України. Загалом до цих заходів залучатимуться близько 1,5 тисячі українських військових. Усі багатофункціональні навчання спрямовані на підготовку українських підрозділів до відсічі збройній агресії та є інтегрованим елементом бойової підготовки військ», - сказав Праута.

Читайте також: У центрі Києва відкрилася виставка військової техніки "Міць нескорених"

Він також додав, що основні зусилля командувань зосереджені на підвищені бойової готовності та сумісності ЗСУ з підрозділами держав-членів НАТО, підготовці штабів відповідно до вимог та стандартів Альянсу, а також на індивідуальній і колективній підготовці особового складу до виконання завдання з урахуванням вимог НАТО.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-