Німеччина  надає Україні €1 мільйон для допомоги переселенцям

Німеччина надає Україні €1 мільйон для допомоги переселенцям

857
Ukrinform
Німеччина виділяє додатково 1 млн євро гуманитарної допомоги Україні у рамках програм Управління Верховного комісара ООН у справах біженців.

Про це йдется на сайті Посольства ФРН у Києві.

«У поточному році Німеччина знову надає безповоротні кошти розміром в 1 мільйон євро для підтримки гуманітарних заходів Управління Верховного комісара ООН у справах біженців”, - повідомляє дипмісія.

Підтримка здійснюється в рамках проекту «Захист і допомога внутрішньо переміщеним та іншим вразливим особам, які страждають від кризи в Україні». Допомога безпосередньо спрямована на ту частину населення, яке значною мірою і надалі страждає від триваючого конфлікту в Східній Україні, як, наприклад, люди з обмеженими можливостями або внутрішні переселенці у тимчасових притулках, які потребують особливого захисту.

Читайте також: Євросоюз впорається із вдвічі більшими квотами на біженців - Меркель

«Німеччина солідарно стоїть на боці України. День у день ми виступаємо за припинення конфлікту в Східній Україні. Солідарність означає також, що ми повинні прагматично і швидко допомагати людям, які конче потребують нашої допомоги”, - заявив посол ФРН в Україні Ернст Райхель. Він задоволений тим, що анонсував надання цієї важливої допомоги безпосередньо перед Всесвітнім днем гуманітарної допомоги, який відзначатиметься 19 серпня.

Нинішній внесок Німеччини є продовженням її фінансової підтримки діяльності УВКБ в Україні. Надавши лише у 2017 році допомогу в обсязі 25 мільйонів євро, Німеччина зберігає свою позицію найважливішого партнера України у сфері гуманітарної допомоги.

Загалом же по всьому світу Німеччина надає підтримку проектам гуманітарної допомоги на рівні 1,4 мільярда євро.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>