ПР ООН проведе моніторинг доставки ліків, закуплених за державний кошт

ПР ООН проведе моніторинг доставки ліків, закуплених за державний кошт

Укрінформ
Програма розвитку ООН в Україні (UNDP) планує провести по регіонах України моніторинг доставки, якості та використання ліків, які були закупені організацією для України за кошти держбюджету в рамках співробітництва з Міністерством охорони здоров'я.

Про це йдеться на сайті ПР ООН в Україні.

"Щоб зрозуміти, як життєво-необхідні ліки, закуплені за державні кошти, досягають відповідних пацієнтів, ПР ООН планує провести моніторинг доставки, наявності та використання лікарських засобів на місцевому рівні та залучити до виконання цього завдання неурядові громадські організації в регіонах", - йдеться у повідомленні.

Метою дослідження є відслідкувати ефективність та логістику надходження ліків, закуплених ПР ООН за бюджет МОЗ, до відповідних медичних закладів у регіонах та зібрати інформацію про доступність ліків для пацієнтів.

Читайте також: "П'яних ДТП" після зростання штрафів поменшало майже наполовину - поліція

Так, ПР ООН планує провести моніторинг доставки ліків, закуплених ПР ООН за кошти держбюджету 2015 та 2016 років (поставки, відповідно, у 2016 та 2017 роках) за програмами  дитячий гепатит та доросла онкологія, зокрема які медичні заклади регіону отримали препарати та в якій кількості, відповідність кількості отриманих ліків до замовленої під час планування, терміни поставки препаратів із центрального складу МОЗ в регіон та в лікарню, які проблеми виникали під час розподілу та доставки.

Також ПР ООН планує дослідити в окремих медзакладах наявність та використання лікарських засобів за цими програмами: кількість хворих, що потребували лікування відповідними препаратами; кількість хворих, що отримали безкоштовні ліки, з яких причин хворі не змогли отримати безкоштовні ліки, своєчасність отримання ліків.

Моніторинг буде проведено в 4 областях України із залученням міцевих неурядових організацій, для чого ПР ООН виділить 4 гранти у розмірі 125 тис. грн кожен.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-