Проекти 10 українських вишів та 1 громадської організації отримають €400 тисяч

Проекти 10 українських вишів та 1 громадської організації отримають €400 тисяч

Укрінформ
Проекти 10 українських ВНЗ та однієї громадської організації загалом отримають 400 тисяч євро як переможці конкурсу Програми ЄС ЕРАЗМУС+.

Про це Укрінформу повідомили в прес-службі Міністерства освіти та науки.

"12 проектів-переможців конкурсу за напрямом Жан Моне Програми Європейського Союзу ЕРАЗМУС+ реалізовуватимуть 10 українських ВНЗ та одна громадська організація. Загальна вартість проектів, над якими працюють українські заклади, складає 400 тис. євро. На ці гроші ВНЗ розроблятимуть 8 Модулів Жан Моне", - йдеться в прес-релізі Міністерства освіти та науки.

Читайте також: Зубко закликав посилити відповідальність за неналежне обстеження закладів освіти

Зокрема, над розробкою модулів з фінансово-економічних, правових та соціальних питань у контексті європейського досвіду працюватимуть: Київський університет імені Бориса Грінченка; Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського; Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна; Національний університет «Острозька академія»; Національний педагогічний університет імені Михайла Драгоманова; Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки;  Національний університет біоресурсів і природокористування України; Запорізький національний університет.

На базі  Києво-Могилянської академії, Національного університету харчових технологій та за підтримки Української Асоціації дослідників освіти буде створено 3 кафедри Жана Моне у сфері політики, безпеки, культури та права.

Результати конкурсу розміщено на сайті EACEA.

Напрям Жана Моне є окремим компонентом міжнародного виміру програми Еразмус+, який має на меті популяризацію викладання, проведення досліджень та співпраці з європейських студій у всьому світі. В межах чотирьох конкурсів у період з 2014 р. до 2017 року Програми Еразмус+ напряму Жан Моне від України було подано 410 проектів, з яких 41 проект було відібрано до фінансування. 24 вищі навчальні заклади України та 6 громадських організацій реалізують 31 Модуль, 4 Кафедри, 2 Проекти та 4 Підтримки асоціацій Жана Моне. Сума гранту Європейського Союзу складає більше ніж 1200 000 євро.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-